Pończochy - delikatne, kuszące i urocze

Pończochy to jedna z najbardziej zmysłowych części damskiej bielizny. Pobudzają męską wyobraźnię i rozpalają zmysły. Niektóre z nich wymagają podtrzymywania za pomocą podwiązek przez specjalny pas do pończoch. Większość jednak wykonana jest z samonośnego materiału, dzięki czemu dopasowują się do nogi i nie zsuwają.

Pończochy to doskonały dodatek do seksownej bielizny i strojów erotycznych. Pięknie podkreślają nogi, szczególnie w połączeniu z butami na wysokim obcasie. Ten zmysłowy dodatek i krótka spódniczka gwarantują, że tak wyeksponowane nogi na długo zapadną w pamięci każdemu mężczyźnie. Niektóre modele wykończone są ściągaczami ozdobionymi haftami i koronkami.

Oferujemy szeroki wybór pończoch o różnych wzorach, również z klasycznym szwem przechodzącym przez całą długość nogi. Do najpopularniejszych kolorów należy czerń i biel. Czerń to zmysłowy kolor, który przypadnie do gustu odważnym Paniom, natomiast biel sprawdzi się w grzeczniejszych i niewinnych stylizacjach. W trosce o zdrowe nogi, proponujemy pończochy uciskowe, które zapobiegają powstawaniu żylaków i pomagają pozbyć się uczucia zmęczonych nóg.

 1 2 3 4 ... 10 Następna
Klasyczne Obsessive Chiccanta Stocking
36.90 zł
NOWOŚĆ
Klasyczne Obsessive Drimera Stocking
26.90 zł
NOWOŚĆ
Klasyczne Obsessive Rosalyne Stocking
26.90 zł
NOWOŚĆ
Klasyczne Obsessive S808 stockings
43.90 zł
NOWOŚĆ
Klasyczne Obsessive Laluna stockings
27.90 zł
NOWOŚĆ
Klasyczne Obsessive Letica Stockings
29.90 zł
NOWOŚĆ
Klasyczne Obsessive 853-STO-3
25.90 zł
NOWOŚĆ
Klasyczne Obsessive Mixty stockings
27.90 zł
NOWOŚĆ
Crimson Lipstick Black 20 DEN
19.90 zł
NOWOŚĆ
Freene LC 17330
30.90 zł
NOWOŚĆ
Klasyczne Obsessive Ailay stockings
29.90 zł
NOWOŚĆ
1 2 3 4 ... 10 Następna