Venus - pończochy

Producent: Gatta

Ponadczasowe, kobiece pończochy do pasa Venus od marki Gatta to niezbędny model także i w twojej szafie. Piękne, sensualne pończochy z szerokim pasem ozdobnym o kwiatowym wzorze sprawią, że poczujesz się pewnie w każdej sytuacji i nic Cię nie zaskoczy. Pończochy z łatwością dopasujesz do ulubionych spódnic i sukienek.

  • Klasyczne pończochy damskie zaprojektowane zostały z  myślą o noszeniu wraz ze specjalnym pasem przeżywają obecnie prawdziwy renesans. Takie pończochy są zdecydowanie bardziej szykowne i wygodne od swoich poprzedniczek z uwagi na zastosowanie nowatorskich pomysłów w produkcji.
  • Użyte do produkcji tego modelu przędzę typu LYCRA®, sprawiają że materiał idealnie przylega do nogi, nie pozostawiając żadnych zmarszczeń. Optymalna grubość materiału tworzy delikatną na wpół transparentną powłoczkę, która jednolicie pokrywa nagie ciało.
  • Nie wyszczególniona  części palcowa tworzy jednorodną całość, dzięki czemu idealnie nadają się do noszenia wraz z  otwartym obuwiem.  Zmysłowa kwiatowa koronka wygląda zniewalająco i idealnie przylega do wrażliwej skóry nie uciskając.

 

Cena: 34.90 zł


Tabela rozmiarów Gatta
 
  • Share via Whatsapp