Biustonosze push-up - sklep internetowy

Staniki push-up zostały stworzone w celu podkreślenia naturalnych walorów biustu. Ich specjalna konstrukcja opiera się na zastosowaniu wypełniających wkładek, których zadaniem jest takie ułożenie piersi, by wyglądy na większe. Wkładki mogą być wykonane z różnych materiałów, począwszy od gąbki po żel.

Biustonosz push up zawsze posiada fiszbiny, wzmacnia to stabilizację i pozwala na osiągnięcie pożądanego efektu uniesienia. Stanik uwypukla piersi i podnosi je do góry (stąd angielska nazwa push up – wypchnąć do góry). Biustonosze push up nie są polecane do większych piersi, które wymagają innego rodzaju stabilizacji. Natomiast pięknie podkreślą średni i mały biust.

Dostępnych jest wiele różnych fasonów i rozmiarów, dzięki czemu każda z Pań znajdzie idealny biustonosz dla siebie. Szczegółowe informacje znajdą Państwo w opisach poszczególnych modeli.

Musisz pamiętać, aby zawsze przed zakupem online w sklepie Dlazmyslow.pl postaraj się sprawdzić tabelę rozmiarów konkretnego producenta, a także dokładnie zmierzyć swój obwód pod biustem oraz w biuście. Twój rozmiar sprzed roku może być juz inny :)

 1 2 3 4 ... 27 Następna
push-up Nipplex Pia
111.90 zł
NOWOŚĆ
push-up Gorsenia K539 Glossy
116.90 zł
NOWOŚĆ
push-up Gorteks Melanie/B1
114.90 zł
NOWOŚĆ
push-up Nipplex Lolita
109.90 zł
NOWOŚĆ
push-up Gorteks Austin/B1
108.90 zł
NOWOŚĆ
Kinga Lingerie de Femme -  Biustonosz Lisa I Pu-697 czarno-różowy
127.90 zł
NOWOŚĆ
Vena -  Biustonosz VB-377 Granatowy granatowy
105.90 zł
NOWOŚĆ
1 2 3 4 ... 27 Następna