Biustonosze bardotka

Bardotka (balconette) to najpopularniejszy typ biustonosza, idealny dla pań zarówno z dużym, jak i małym biustem. Charakteryzuje się dobrym usztywnieniem i odpinanymi ramiączkami. Staniki tego typu posiadają również kieszonki umożliwiające włożenie gąbeczek modelujących, które dodatkowo powiększają piersi.

Bardotki unoszą i uwydatniają biust, dlatego pasują do stylizacji z głębokim dekoltem. Świetnie sprawdzają się do sukienek, pod którymi inne modele biustonoszy są widoczne. Ułożenie miseczek sprawia, że bielizna zwykle nie wystaje poza dekolt sukienki. Dużą zaletą są odpinane ramiączka, które podczas eleganckich wyjść staramy się ukryć. Ten rodzaj stanika umożliwia ich całkowite zdjęcie, a biustonosz jest podtrzymywany na silikonowych wstawkach, które przylegają do ciała. Możliwa jest również zamiana na mniej widoczne ramiączka silikonowe.

Bardotki często wybierane są przez przyszłe panny młode, ponieważ dopasują się do każdego rodzaju sukni ślubnej i są jednymi z najbardziej eleganckich typów biustonoszy. Duży wybór krojów sprawi, że każda kobieta znajdzie stanik dopasowany do swoich potrzeb. Polecamy zakup bardotki w wersji nude, która będzie pasować do ubrań w rożnych kolorach.