Szlafroki damskie - bawełniane, przyjemne w dotyku

Szlafroki to tradycyjny element zestawu bielizny nocnej. Pozwala poczuć się wygodnie i przytulnie, jednocześnie stanowiąc ochronę przed chłodem. Ten stonowany rodzaj bielizny najczęściej występuje w jasnych kolorach, takich jak biel, beż, róż i szary.

Seksowne peniuary

Dla Pań, dla których ochrona przed zimnem ma drugorzędne znaczenie, proponujemy seksowne szlafroki, które stanowią idealne dopełnienie kompletu bielizny damskiej.
Jako bielizna erotyczna, szlafroki mogą przykrywać lub odsłaniać kobiece kształty. Modele wykonane z przeźroczystych materiałów pobudzą męską wyobraźnię. Tradycyjnym zapięciem jest pasek, ale w ofercie sklepu DlaZmyslow.pl znajdują się również szlafroki zapinane na zamek. Podczas wyboru produktu należy zwrócić uwagę na to czy posiada kieszenie i kaptur. W zależności od potrzeb, elementy te dla niektórych są absolutną koniecznością, a innym nie będzie przeszkadzał ich brak.

Szukając szlafroka będącego uzupełnieniem damskiej bielizny erotycznej, warto dobrać go pod kolor bielizny. Najlepiej, by wykonany był ze zbliżonego materiału i wykończony podobnymi ozdobami. Pozwala to na stworzenie wyjątkowo efektownego kompletu, który może stanowić oryginalny prezenty dla każdej wyjątkowej kobiety.

 1 2 3 4 ... 12 Następna
Aruelle -  Szlafrok Evelyn Cappuccino cappucino
176.90 zł
NOWOŚĆ
szlafrok Babella Corina - foto
93.90 zł
NOWOŚĆ
Vena -  Szlafrok Candie VSZL-337 Czarny czarny
161.90 zł
NOWOŚĆ
Aruelle -  Szlafrok Beary Latte latte
170.90 zł
NOWOŚĆ
Aruelle -  Szlafrok Woof Latte latte
169.90 zł
NOWOŚĆ
Aruelle -  Szlafrok William Grey grey
206.90 zł
NOWOŚĆ
Aruelle -  Szlafrok William Blue blue
206.90 zł
NOWOŚĆ
Mishan LC 90550
119.90 zł
NOWOŚĆ
Aruelle -  Szlafrok Wild Look Grey szary
172.90 zł
NOWOŚĆ
Aruelle -  Szlafrok Waffle Grey szary
182.90 zł
NOWOŚĆ
Aruelle -  Szlafrok Vintage Czarny czarny
164.90 zł
NOWOŚĆ
1 2 3 4 ... 12 Następna