Twoje konto Koszty i czas wysyłki Rodzaje płatności Regulamin Zwrot lub wymiana Tabela rozmiarów Kontakt

Moje konto - logowanie

Podaj swój adres email oraz hasło do naszego serwisu.

 


Jeśli nie pamiętasz hasła proszę wpisać swój adres email, nowe hasło zostanie przesłane na ten adres.
 

Nowy klient rejestracja

W celu zarejestrowania się w sklepie proszę wpisać dane w odpowiednie pola formularza.
Dane osobowe
E-mail: 
Hasło: 
Powtórz hasło: 
Imię: 
Nazwisko: 
Dane adresowe
Ulica: 
adres c.d. *: 
Kod pocztowy: 
Miejscowość: 
Kraj 
Telefon kontaktowy: 
 Akceptuję regulamin sklepu www.dlazmyslow.pl
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, w szczególności imienia, nazwiska, adresu zamieszkania, adresu poczty elektronicznej, numeru telefonu, przez gomedia Wojciech Gołębiewski z siedzibą w Białymstoku przy ul. Olsztyńska 4 lok.4 w celu złożenia i realizacji zamówień, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych - Dz. U. nr 133 poz. 883. z późniejszymi zmianami. Dane te będą wykorzystywane w celu ewidencji sprzedaży i kontaktu z Klientem wyłącznie przez gomedia Wojciech Gołębiewski. Informujemy, że zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r., każdy Klient ma prawo wglądu do swoich danych, ich poprawiania, zażądania zaprzestania przetwarzania oraz zażądania ich usunięcia. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale brak zgody uniemożliwia złożeniei realizację zamówień.
 Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych na temat akcji i produktów oferowanych przez gomedia Wojciech Gołębiewski, na wskazany w niniejszym formularzu adres poczty elektronicznej. Wyrażając zgodę, jesteś na bieżąco z najnowszymi ofertami, trendami i promocjami oraz masz dostęp do obniżek cen towarów. Rezygnacja jest możliwa w każdej chwili.
(*) Opcjonalnie

Administratorem podanych przez Ciebie w formularzu danych osobowych jest gomedia Wojciech Gołębiewski z siedzibą w Białymstoku przy ul. Olsztyńska 4 lok.4 wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej przez Prezydenta Miasta Białystok pod numerem 69373, NIP 9661354780, Regon 052240608
NEWSLETTER DLAZMYSLOW
CENTRUM OBSŁUGI KLIENTA


Nasza bielizna: Biustonosze | Figi | Bielizna erotyczna | Na noc | Odzież | Piękne nogi | Na plażę | Akcesoria
Strona dlazmyslow.pl używa plików cookie. Pozostając na naszej stronie wyrażasz na to zgodę. Więcej informacji. [OK]
Zamknij
Promocja