Aksinya CF 1709
Producent: Cofashion
Zestaw Aksinya to komplet w sam raz na szczególne okazje: delikatna tiulowa koszulka na ramiączkach w połączeniu ze stringami i zwiewnym szlafrokiem tworzy razem idealny outfit do sypialni. Wszystko to w odcieniu pudrowego różu, który z jednej strony jest delikatny i elegancki, z drugiej zaś niezwykle seksowny.
Koszulka wykonana została z przyjemnego w dotyku materiału. Jej górna część została wykończona koronką z motywem kwiatowym. Model ten pięknie eksponuje i podkreśla biust, nie tylko dzięki koronce, ale też z racji głębokiego dekoltu. Od biustu w dół koszulka uszyta została z tiulu, który dodatkowo został ozdobiony wstawkami z koronki.
Szlafroczek do kompletu również został uszyty z tiulu. Jego rękawki zdobi ta sama kwiatowa koronka. Całość dopełniają gładkie różowe stringi z cienkimi paseczkami na bokach.
ZESTAW SKŁADA SIĘ Z 3 CZĘŚCI: SZLAFROK + KOSZULKA + STRINGI
Materiał: 95% poliamid 5% elastan















