Mama Easy Natural - biustonosz do karmienia

Producent: Alles

Wygodny, praktyczny i jednocześnie bardzo kobiecy biustonosz dla mam karmiących renomowanej firmy Alles.

Biustonosz miękki do karmienia, polecany dla małych i średnich biustów.
Bezszwowe miseczki nadają biustowi okrągły kształt. Model nie posiada fiszbin, ani dodatkowych wzmocnień, dzięki czemu jest niezwykle wygodny zarówno w trakcie dnia jak i w nocy.

Posiada zapięcie QuickClic umożliwiające za pomocą jednej ręki odpinanie i zapinanie miseczki. Nie posiada fiszbin. Produkt wykonany z dzianiny z włóknami antybakteryjnymi, o właściwościach bakteriobójczych i anty zapachowych utrzymujących się przez cały czas użytkowania wyrobu.

Bielizna wykonana z surowców pozbawionych substancji szkodliwych, posiadająca certyfikat Öko-Tex Standard 100 wydany przez Instytut ÖTI z Wiednia.

Fiszbina: brak

Miseczka: miękka

 

Bardzo wygodny, przyjemny w dotyku, biustonosz dobrze podtrzymuje, nie uciska, ładnie się dopasowuje, nie odstaje i wygląda ok na ciele.

Cena: 79.90 zł - Oszczędzasz: 14%

Było: 92.90


Tabela rozmiarów  - Sprawdź swój rozmiar
 
Mama II/B White - biustonosz do karmienia - Alles

Mama Easy - biustonosz do karmienia

Model wykonany z bawełny. Termicznie tłoczone, bezszwowe miseczki nadają biustowi okrągły kształt. Specjalny krój umożliwia karmien ...
 

Cena: 79.90 zł

Mama Easy Black - biustonosz do karmienia - Alles

Mama Easy Black - biustonosz do karmienia

Wygodny, praktyczny i jednocześnie bardzo kobiecy biustonosz dla mam karmiących bez fiszbin renomowanej firmy Alles. Posiada zapięcie QuickClic umo ...
 

Cena: 79.90 zł