After Rain - biustonosz do karmienia

Producent: Alles

AFTER RAIN to kolejna propozycja firmy Alles dla mam karmiących. Biustonosz wykonany z pięknej dzianiny w niezwykle atrakcyjnych i modnych odcienach szarości. Delikatna krateczka oraz romantyczne kwiatowe motywy pięknie współgrają z okalającą miseczki czarną koronką. Zwróć równiez uwagę na pięknie wykończone ramiączka tego modelu oraz biżuteryjną ozdobę umieszczoną pomiędzy miseczkami.

Wnętrze miseczek wykonane jest z czarnej dzianiny o wysokiej zawartości bawełny. Ten sposób wykończenia misek pozwala na zachowanie higieny w czasie okresu karmienia. Innym praktycznym rozwiązaniem tego modelu jest zastosowanie wysokiej jakości, łatwo odpinających się klipsów pozwalających na odpięcie miseczek jedną ręką.

Konstrukacja tego biustonosza oparta jest na cięciu pionowym, które pięknie uwydatnia biust. Szerokość ramiączek dopasowana jest do wielkości miseczek.

Ten biustonosz pozwoli Ci na chwilę zapomnienia i odprężenia. Idealna propozycja dla mam, które lubią mieć, nawet na codzień, odrobinę luksusu!

Cena: 90.90 zł

PRODUKT NIEDOSTĘPNY.